02 Квітня 2021 року

ІІ Міжнародний кримінально-правовий форум

event

29 липня 2020 року відбувся ІІ Міжнародний кримінально-правовий форум, організований видавництвом «Юридична практика» за підтримки European Criminal Bar Association. Генеральним партнером форуму виступило Адвокатське об’єднання «AVER LEX».

В рамках першої сесії, яку модерував партнер Ігор Федоренко, гостро обговорювалися очікування і результати антикорупційної реформи. Спікерами виступили представили групи антикорупційних органів та юридичного ринку.

Ігор Федоренко, партнер АО «AVER LEX»:

«Антикорупційна реформа все ще триває. На її благо працюють кілька органів – парламент приймає нові норми або реформує старі, антикорупційна прокуратура виконує покладені на неї функції, а на сторожі правосуддя стоїть ВАКС. У найближчому майбутньому можна буде очікувати практичного втілення інституту викривачів, а значить, попереду нові цілі й нові виклики».

Також Ігор виступив модератором і спікером сесії, присвяченої актуальним питанням кримінальних проваджень з іноземним елементом, які зараз активно ініціюються. Спікери обговорили питання екстрадиції, особливості укладення угоди про визнання вини з правоохоронними органами та захисту в транскордонних White-Collar Сrime розслідуваннях. Сам Ігор ділився практикою захисту в разі застосування американських, європейських і національних санкцій.

Окрему подяку висловлюємо видавництву «Юридична практика», European Criminal Bar Association і її почесному члену консультативної ради Хайме Кампанеру за підтримку і участь в заході.

 

event
event
event
Інші заходи

Сортувати:

News

Сортувати: