02 Квітня 2021 року

AVER LEX домоглися остаточного рішення в інтересах С. Бочковського

клієнтський запит

Касаційний адміністративний суд, як вища судова інстанція, підтримав позицію адвокатів захисту та рішення попередніх двох інстанцій про незаконне та безпідставне звільнення Сергія Бочковського з посади Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Своїм рішенням суд поновив його на посаді з моменту звільнення 25 березня 2015 року.

Команда адвокатів під кураторством партнера Ігоря Федоренка та адвоката Володимира Єніча розробили та реалізували дієвий алгоритм захисту клієнта. Завдяки наданим стороною захисту доказам Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 про звільнення Сергія Бочковського з посади Голови ДСНС та відповідний Наказ ДСНС було визнано протиправними.

Отриманий результат

Незважаючи на рішення судів попередніх інстанцій, Кабінет Міністрів України досі не зробив ніяких дій для поновлення Сергія Бочковського на посаді. Тому адвокатами було ініційовано внесення відомостей про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення органами Державного бюро розслідувань допитів та інших слідчих і процесуальних дій щодо бездіяльності державних службовців.

Зараз продовжується досудове розслідування з цього факту.

Ознайомитись з рішенням суду можна за посиланням.

circle
partner partner

К :

Команда адвокатів під кураторством партнера та адвоката Володимир Єніч .

Інші кейси

Сортувати:

News

Сортувати: