02 Квітня 2021 року

AVER LEX захистило у Верховному Суді принцип презумпції невинуватості

клієнтський запит

У резонансних розслідуваннях досить часто представники правоохоронних органів поширюють недостовірну інформацію, називаючи людину винною ще до винесення судом вироку. Найчастіше це звучить в публічних коментарях і виступах вищих посадових осіб.

«Такими діями вони свідомо порушують принцип презумпції невинуватості, вводячи в оману громадськість та іноземних партнерів держави. У більшості таких випадків керівники жодного разу не були притягнуті до відповідальності» – прокоментував партнер Ігор Федоренко.

Отриманий результат

Команда адвокатів AVER LEX активно відстоювала свою позицію в усіх судових інстанціях про неприпустимість таких висловлювань. Своєю старанністю і цілеспрямованістю крок за кроком їм вдалося довести, що безкарність правоохоронців, особливо тих, чиї слова вагомі для формування громадської думки, може мати негативні наслідки для забезпечення прав і свобод людини.

В результаті Верховний Суд підтримав позицію адвокатів і зобов’язав Вищу раду правосуддя розглянути скаргу про притягнення екс-Генерального прокурора до дисциплінарної відповідальності за поширення завідомо недостовірної інформації.

circle
partner partner

К :

За дотримання принципу презумпції невинуватості боролися партнер , радник , адвокат Іван Осколков і старший юрист Сергій Невмержицький.

Інші кейси

Сортувати:

News

Сортувати: