25 Березня 2024 року

Команда AVER LEX захистила інтереси Нової пошти у справі про підрив поштоматів

клієнтський запит

Адвокати AVER LEX та представники юридичного департаменту Нової пошти домоглися справедливого судового рішення у справі про підрив поштоматів. Загалом розслідування та розгляд справи тривали понад 2 роки. В результаті порушник вже відбуває призначене йому покарання – 4 роки позбавлення волі з повним відшкодуванням усіх збитків, нанесених компанії.

«Кейси з підривами шухляд двох поштоматів, про які ви чули декілька років тому, нам давалися непросто. Йшли місяці, роки, змінювалась підслідність, був випадок, коли експерт у своєму висновку стверджував, що то був і не вибуховий пристрій взагалі. Але йшлося про безпеку наших клієнтів, тому ми не шкодували ні часу, ні ресурсів, ні зусиль.

Ми вдячні команді AVER LEX за безкомпромісність у пошуку істини! Завдяки спільним зусиллям справедливість перемогла: в обох справах ухвалено обвинувальні вироки, і наразі винна особа відбуває призначене покарання» – зазначила директорка з правових питань групи компаній Нова Пошта Інна Хомич.

Отриманий результат

Адвокати супроводжували відповідні кримінальні провадження з початку їх відкриття та надали достатньо доказів для визнання компанії Нова пошта потерпілою стороною. Юридичний захист здійснювався одночасно в двох містах.

Також було ініційовано проведення технічної та психофізіологічної експертизи, результати яких були долучені стороною захисту до матеріалів проваджень. Наразі AVER LEX та Нова пошта продовжують співпрацю по іншим юридичним проєктам.

circle

К :

Інтереси компанії представляли адвокати Богдан Біленко та Катерина Пугач під керівництвом керуючої партнерки Ольги Просянюк та партнера Артема Дроздова.

Інші кейси

Сортувати:

News

Сортувати: