02 Квітня 2021 року

Захист банку в спорі про заволодіння великою сумою

клієнтський запит

ПАТ «Діамантбанк» – сучасний та стабільний банк для корпоративних та індивідуальних клієнтів, який вже 22 роки забезпечує високий рівень обслуговування і надійність на фінансовому ринку України.

Представник Клієнта звернувся за правовою допомогою в АО «AVER LEX» за фактом заволодіння колишнім Головою правління Рибалкін А.В. і колишнім віце-президентом з правових питань, членом наглядової ради Василишиним С.А. грошовими коштами банку в розмірі 12 млн. грн. Злочинні дії були вчинені шляхом зловживання службовим становищем та вчиненням службового підроблення.

Отриманий результат

Командою адвокатів у складі партнерів Ольги Просянюк, Віталія Сердюка, Ігоря Федоренка і адвоката кримінально-правового департаменту Маргарити Рижук було ініційовано ряд дій по захисту порушених прав клієнта.

В результаті чого банк визнано потерпілою стороною, накладено арешт на грошові кошти та обрано підозрюваним запобіжного заходу у вигляді застави на суму 963 тис. грн. і 413 тис. грн.

circle
partner partner partner

К :

Командою адвокатів у складі партнерів Ольга Просянюк, Віталій Сердюк, і адвоката кримінально-правового департаменту Маргарити Рижук.

Інші кейси

Сортувати:

News

Сортувати: