Про нас

about us

AVER Команда особливо цінується здійсненням захисту основоположних прав людини і громадянина, незалежно від будь-яких змін в Державі.

about us

parthers

01

Адвокати в складних резонансних справах

Забезпечують ефективний захист правовими методами в боротьбі з впливовими опонентами. Велику частину часу проводять в судових засіданнях, на яких часто присутні представники засобів масової інформації.

Вони сміливі, стримані і мобільні. І завжди впевнені в своїх силах, незалежно від рівня складності справи або наявності іноземного елемента.

02

Адвокати із захисту бізнесу

Захищають інтереси бізнесу, його інвесторів, власників і представників від зовнішніх і внутрішніх ризиків. Більшість з них має досвід роботи в правоохоронних органах.

Вони прямолінійні і прихильники принципу «швидко і по суті». Мають унікальний досвід супроводу під час багатогодинних обшуків або інших слідчих дій.

03

Судові адвокати

Супроводжують складні судові спори, в тому числі з державними органами. Захист честі, гідності та ділової репутації, протидія рейдерському захопленню, поновлення на посаді – далеко неповний перелік того, на що здатні ці інтелектуали.

Вони супроводжують і окремі судові справи, і ті, які розглядаються одночасно з кримінальними провадженнями.

04

Адвокати військовослужбовців

Їх багаторічний досвід участі у кримінальних провадженнях є особливо корисним для надання правової допомоги військовослужбовцям. Робота щодо звернень від військових є надзвичайно складною, включає багато емоційних аспектів і посилює й так сильне відчуття професійної відповідальності.

Вони активно та тривалий час співпрацюють з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, Волонтерським рухом «Адвокати ЗСУ» та Гарячою лінією АПУ.

05

Фахівці з комунікацій

Посилюють захист Клієнтів в медійній сфері. Забезпечують повідомлення ЗМІ і громадськості через створення інфоприводів і надання коментарів.

Їх пресрелізи та візуальні матеріали (відео, інфографіки) дозволяють оперативно і зрозуміло висвітлити важливі обставини процесу.

Партнери

partners

Ольга Просянюк

Керуючий партнер

Віталій Сердюк

Старший партнер

Артем Дроздов

Партнер

Володимир Єніч

Партнер

Визнання

Сортувати:

Сортувати:

2021

graduate

Chambers and partners

АО AVER LEX (Група 1), Віталій Сердюк (Група 1), Ольга Просянюк (Група 2), Ігор Федоренко (Група 3) та Артем Дроздов (Група 4) – лідери в White-collar crime

2021

graduate

Legal 500 EMEA

АО AVER LEX (рівень 1), Ольга Просянюк та Віталій Сердюк відзначені в «Leading individuals» у сфері White-collar crime, Артем Дроздов – в «Next generation partners», адвокати Богдан Біленко та Андріана Фозекош – в «Rising stars lawyers»

2020

graduate

Who's Who Legal: Thought Leaders Global Elite

Ольга Просянюк і Віталій Сердюк серед 3-х представників українського юридичного ринку в сфері Business Crime Defence