02 Квітня 2021 року

V Міжнародний форум із захисту бізнесу

event

09 вересня 2020 року відбувся V Міжнародний форум із захисту бізнесу, організований виданням Юридична практика. АО AVER LEX традиційно виступило Генеральним партнером заходу.

В рамках першої сесії, модератором якої виступив старший партнер Віталій Сердюк, спікери обговорювали найбільш актуальні питання для українського бізнесу – протидія рейдерству, ефективне правосуддя, захист від підвищеного інтересу зі сторони правоохоронних та контролюючих органів.

Наступна сесія стосувалась іноземного досвіду захисту бізнесу та його власників. Модерувала її керуючий партнер Ольга Просянок, а одним із спікерів виступив партнер Ігор Федоренко. На прикладі практичного кейсу він поділився з учасниками можливими наслідками накладення арешту правоохоронними органами іншої держави на рахунки компанії, які знаходяться за кордоном.

Ольга Просянюк, керуючий партнер:

«Щорічно Форум по захисту бізнесу доводить свою ефективність і необхідність як інструмент для обміну корисною інформацією та досвідом в нестандартних ситуаціях. Карантинні заходи не послабили інтерес правоохоронців і конкурентів до прибуткового бізнесу. Варто відзначити, що в цей період поведінка опонентів під час слідчих і процесуальних дій не змінилася, наприклад, з урахуванням переходу багатьох компаній на дистанційний формат роботи, часто використовувалася практика «нічних» обшуків. За відгуками учасників в черговий раз підтверджую для себе високу затребуваність в спілкуванні з іноземними спікерами, які діляться своїм поглядом і можливостями захисту бізнесу в українських реаліях. З нашої практики можу сказати про систематичне зростання мультіюрісдікціонних кейсів, тому кожен раз одна з сесій форуму виділена для виступів іноземних колег».

Також достатньо уваги було приділено моментам захисту в корпоративних конфліктах та кіберзахисту. Учасники заходу відмітили високий рівень експертності та актуальності контенту, а також наголосили на необхідності таких зустрічей для попередження можливих ризиків.

event
event
event
Інші заходи

Сортувати:

News

Сортувати: